O nas

Witaj! Cześć! Jeśli tutaj trafiłaś/trafiłeś to znaczy, że pieski i podróże to Twa miłość i pasja 🙂 A my staramy się to wszystko łączyć i podpowiadać jak! Projektując do tego przydatne rzeczy 🙂 A kim jesteśmy?

Paweł, do niedawna miłośnik tylko kotów. Ale gdy pojawiła się Molly, oszalał na punkcie psów, a jak dołączyła Nessie, to nawet o swojej żonie zapomina 😛 Fizjoterapeuta z zawodu, który niebawem wyszkoli się na specjalistę zoofizjoterapii 🙂 Uwielbia sporty, zwłaszcza bieganie, treningi z czworonogami i podróże.

Magda, zawsze kochała pieski, a Molly nie jest jej pierwszym 🙂 Trudni się branżą edukacyjną, muzyką i vlogowaniem. Z mężem lubi dyskutować, zwłaszcza na tematy wychowania psów 😛 no i podróżować 🙂 w wolnych chwilach plecie smycze.

[rl_gallery id=”632″]

Molly, urodzona w 2016 roku, niestety dokładnej daty nie znamy, więc obchodzi urodziny w dzień naszego ślubu: 9 lipca 2016 🙂 Adoptowana jako Fisia, z naszego opolskiego schroniska. Byłam pierwszym pieskiem, które zauważył Paweł w klatce i od razu wiedział, że to ona! Miała wiele lęków, ciągnących się za nią z „poprzedniego życia”, ale teraz mówi, że jest szczęśliwa! Kocha jeść, spać i lizać! Nie lubi jak ktoś chodzi koło jej ogona. Przerażają ja petardy.

[rl_gallery id=”642″]
Nessie, dołączyła do nas w październiku 2019. Znaleziona przez Magdę, całkiem przypadkiem, na internecie, przywieziona z Warszawy. W książeczce ma wpisaną datę 10 czerwca 2019, choć wraz z rodzeństwem i mamą została znaleziona w lesie. Oryginalnie nazwana Neską, jako bobas wyglądała jak Lassie, stąd Nessie. Wulkan energii i niepohamowanych emocji. Kocha robić dosłownie wszystko, ale najbardziej to jednak jeść! Nie lubi burzy, choć póki co nie boi się za bardzo niczego.